sobota, 13 lipca 2013

Pozdrowienia od MARTYNA SIBLEYA i KASI MISZCZAK dla uczestników wyprawy RÓWNOŚĆ I GODNOŚĆ .


MARTYN SIBLEY
JUŻ NIEBAWEM DOŁĄCZY DO UCZESTNIKÓW WYPRAWY RÓWNOŚĆ I GODNOŚĆ 

       Uczestnikiem w trzecim etapie wyprawy będzie Martyn Sibley ma 29 lat, pochodzi z Cambridge, ale od kilku lat mieszka samodzielnie w Londynie.
”- Byłem w Australii, Meksyku, skończyłem studia, prowadzę samochód – mówi. – Rzecz w tym, że mogę pokazać ludziom, jak wiele jest możliwe. Nawet jeśli jesteś niepełnosprawny, wciąż masz możliwość realizować swoje marzenia.
Martyn chce być tego przykładem. Rok temu – po pięciu latach pracy jako fundraiser w dużej organizacji pozarządowej – rozpoczął pracę na własny rachunek. Założył przedsiębiorstwo społeczne, magazyn internetowy „Disability Horizons” (disabilityhorizons.com), prowadzi agencję mediów społecznościowych,
 która działa dla organizacji zajmujących się sprawami osób z niepełnosprawnością, wdraża programy e-learningowe. Z tego się utrzymuje. Jak mówi, nie są to kokosy, ale na życie wystarcza.
 
Martyn jest też mówcą motywacyjnym. Powtarza, że jego celem jest inspirowanie, informowanie i zmienianie świata wokół problematyki niepełnosprawności.
- Chcę wspierać inne osoby z niepełnosprawnością, chcę też edukować innych członków społeczeństwa, dlaczego nie powinni tych osób wykluczać – mówi.”
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz